O MNIE

Cześć!

Nazywam się Magdalena Puchalska i od 2017 roku bloguję na dziewczynazagencji.pl

Skąd moja ksywa? Przeszłość zawodowa napisała scenariusz pt. Dziewczyną z agencji reklamowej. Zawodowo zajmuję się marketingiem i sprzedażą, i bardzo lubię to robić.

Dziewczyna z agencji czasami szuka pracy, innym razem narzeka na szefa, realizuje budżety bądź ma z nimi problem, zastanawia się czy Lew czy Wydra i opisuje to w zakładce WORK LIFE. Niektóre moje artykuły znajdziesz również na portalu Psychologia Sprzedaży.

Dziewczyna z agencji kreatywnie organizuje codzienność i planuje przyszłość. Swoje pomysły, marzenia i plany rozpisuje w Bullet Journalu i opisuje to w zakładce KREATYWNIE. Prowadzi również grupę na Facebooku – Bullet Journal Lovers oraz kreatywny sklep z przydasiami i notesami do bullet journal – BAZGROŁKI.

Dziewczyna z agencji to w końcu Twoja towarzyszka, kumpela, pocieszycielka i kuma! Nie wahaj się z tego korzystać i odwiedzaj zakładkę LIFESTYLE gdzie znajdziesz sporą dawkę życia. Po prostu życia…

O pracy, doświadczeniu, związkach, przyjaźni, pasji, marzeniach, życiu – to jest mój kawałek podłogi. Posiedź sobie ze mną. 🙂

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to napisz na kontakt@dziewczynazagencji.pl

Znajdziesz mnie również w social media:

Facebook

Instagram

Pinterest

 

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com