Mój pierwszy raz! – biorę udział w Share Week 2018!

Ile blogów mnie inspiruje? Mnóstwo! A Andrzej Tucholski pozwolił wybrać tylko 3. Jak żyć?!

Pierwszy raz biorę udział w akcji SHARE WEEK, autorskiej inicjatywie Andrzej Tucholskiego, która polega na polecaniu blogów przez … blogerów! Akcja trwa już od 2012 roku i z roku na rok cieszy się większym powodzeniem.

Dużo się mówi o hejcie w internecie, przytykach w stronę internetowych twórców i fali nienawiści, jaka często na nich spada. Ta akcja pokazuje, że potrafimy trzymać się razem i zależy nam na „pięknym internecie” 🙂 Zatem do dzieła! Oto moje 3 pierwsze miejsca, które polecam w tegorocznej edycji (kolejność przypadkowa).

MACIEJWOJTAS.PL

Nikt nie wie jak wygląda. Może jest łysy, a może ma burzę loków na głowie? Nie wiemy co jada na śniadanie i gdzie bywa. Wiele razy myślałam, że on tak naprawdę nie istnieje, a za fenomenem jego bloga stoi sztab specjalistów.

Jedno jest pewne – Maciek jest jednym z najbardziej inspirujących blogerów w sieci. Bawi się słowem, szasta literami na prawo i lewo. Nie ma tematu, którego nie potrafi ugryźć. Wszystko to w swoim indywidualnym, zabawnym stylu. Jeśli chcesz nauczyć się pisać to koniecznie wskakuj na bloga Wojtasa. Nie zawiedziesz się, a co najwyżej znikniesz na kilka dni, zaczytany w jego postach.

ZNETAWZIETE.PL

Olga mówi o sobie, że powinna ją inspirować kuchnia, a inspiruje internet. I ja się z tym wcale nie zgodzę że powinno ją inspirować coś innego niż internet. Gdyby wszystkich inspirował internet w taki sposób, jak inspiruje Olgę to świat byłby cudowny. Olga nie waż się zmieniać inspiracji! 🙂

Porusza tematy trudne, nie stroni od ironii i krytyki tego, co jej się nie podoba, ale robi to w smaczny sposób. Co więcej, jest jedną z niewielu, której nie przeszkadzają ładne zdjęcia w mediach społecznościowych. Normalnie ideał!

EWELINAMIERZWINSKA.PL

Totalna inspiracja, która godzi rolę mamy, właścicielki firmy oraz blogerki. A pisze o rozwoju osobistym, samorealizacji, motywacji, której często nam brakuje. Pisze w taki sposób, że chwilę po przeczytaniu jej tekstu myślę sobie – dats tru. Ewelina dzięki!

Niewiele jest głosów, z którymi totalnie potrafię się zgodzić. W przypadku Eweliny nie mam z tym najmniejszego problemu. Dojrzale, mądrze i życiowo. Polecam!

Te trzy powyższe blogi zostaną przeze mnie zgłoszone do akcji Share Week 2018, ale tak jak wspominałam, blogów które mnie inspirują i które regularnie czytam jest zdecydowanie więcej. Poniżej lista tych, które zasługują aby pojawić się w zestawieniu:

RYCHTYG.PL

EKOPOZYTYWNA.COM

POLACZKROPKI.PL

WORQSHOP.PL

WIKILISTKA.PL

LIFEMANAGERKA.PL

PANISWOJEGOCZASU.PL

HALOZIEMIA.PL

KLOSINSKI.NET

SIMPLIFE.PL 

 

Jeśli chcecie zagłosować na mój blog wystarczy zrobić trzy rzeczy:

 • napisz na swoim blogu / portalu / witrynie internetowej artykuł na temat akcji Share Week i wyróżnij 3 twórców (w tym mnie), którzy są Twoimi ulubieńcami
 • wypełnij zgłoszenie, dostępne na stronie Andrzeja Tucholskiego, o tutaj dokładnie
 • daj znać Andrzejowi poprzez komentarz z linkiem do Twojego wpisu na temat Share Week, dokładnie pod tym postem

 

Prościzna! 🙂

6 komentarzy

 1. Andrzej

  12 kwietnia 2018 at 08:29

  Dobrze, że wzięłaś udział! Dziękuję 🙂

  1. Dziewczyna z agencji

   12 kwietnia 2018 at 17:11

   🙂 🙂

  1. Dziewczyna z agencji

   24 marca 2018 at 22:55

   🙂 zasłużone! 🙂

 2. Maciej Wojtas

  24 marca 2018 at 06:48

  Bardzo dziękuję za nominację! 🙂

  [i za inspirację 😉 loków jeszcze nie próbowałem :)))

  1. Dziewczyna z agencji

   24 marca 2018 at 12:45

   Musisz spróbować koniecznie! 🙂

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com