4 typy osobowości + NIESPODZIANKA!

Mam nadzieję, że wszystkie Handlary wiedzą już dokładnie jakimi typami osobowości są i potrafią doskonale rozgryźć swoich klientów. Aby było Wam jeszcze łatwiej, przygotowałam krótką ściągawkę, przewodnik po typach osobowości wraz z informacją jak sprzedawać, kiedy udajesz się do Lwa, Wydry, Bobra czy Setera.

Poniżej dwie infografiki. Tutaj wersja do druku -> INFOGRAFIKA

A celem przypomnienia, poniżej wrzucam linki do tekstów na temat typów osobowości w sprzedaży.

Czy Lew czy Wydra?

Czy Bóbr czy Seter?

Bawcie się sprzedażą!

 

Infografiki zostały przygotowane przez Dziewczynę z agencji i są jej własnością. Zabrania się wykorzystywania w celach innych niż prywatny użytek.

3 komentarze

 1. Monia

  11 listopada 2018 at 22:08

  Hej! To ja Wydra! 🙂 Ze wszystkich szkoleń które przeszłam a niektóre tylko przetrwałam, wyniosłam oczywiście wiele cennych wskazówek ale jest jedna która bardzo się sprawdza. Taki trik na dopasowanie: naśladowanie naszego rozmówcy. Jeżeli on sięga po filiżankę, to odczekajmy chwilę i my sięgnijmy po filiżankę. Jeżeli on poprawia notatki to i my to zróbmy za chwilkę. Nikt tego nie zauważy jeżeli będziemy robić to naturalnie a druga strona odbierze nas (gdzieś na łączach podświadomości) jako bratnią duszę. U mnie sprawdzone, działa! Polecam i pozdrawiam 🙂

  1. Dziewczyna z agencji

   12 listopada 2018 at 12:45

   o najs! spróbuję w ten deseń! 🙂

 2. Klaudia Jaroszewska

  24 czerwca 2018 at 18:58

  jestem połączniem wydry i setera 😉 roztrzepana i zapominalska, ale kocham tabelki, cyferki i zapisywanie 😉

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com